Kültür-Sanat-Sinema

Tümü

Aralık Ayı En Yeni Fimler

27.12.2016 (8 Ay, 24 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
En yeni filmleri siz takipçilerimiz için araştırdık.

Jack Reacher 2

Henüz yeni vizyona girmiş olan filmler arasında yer alan Jack Reacher 2 filmi 2 saat sürmekte olan ve tür olarak da aksiyon, gerilim tarzında olan bir filmdir. İlk filmin aynı zamanda 4 yıl ssonrasındaki olayları bu filmde görmek mümkün olacaktır. Bu olayları konu alan ve aynı zamanda devam filmi olan film, eski ordu üssüne kısa süre içinde geri dönen Jack Reacher'ı konu alan bir filmdir. Reacher aynı zamanda üste yer alan binbaşının istemesi üzerine eski üssüne geri gelmiştir. Ancak bir yandan da Reacher geri döndüğünde eski binbaşının son derece kötü olan bir suç ile yani vatan hainliğiyle suçlandığını öğrenecektir. Reacher bir yandan da Binbaşı Susan Turner'a kurulan bu alçakça komployu ortaya çıkarmak için cinayetin her anlamda gerçek olan suçlularının peşine düşecektir. Kendisi sadece Binbaşının adını temizlemek ister, ama aslında son derece büyük bir hükümet komplosu olduğunu fark edecektir. Aynı zamanda gerçeği açığa çıkarmak zorunda kalacaktır. Reacher kanundan kaçar durumda olacak ve aynı zamanda hayatını belki de sonsuza kadar değiştirecek olan oldukça önemli ve de büyük olan bir sırrı açığa çıkaracaktır. Özellikle de aksiyon seven kişiler için son derece kaliteli olan bir film olduğundan söz edebiliriz. Sizlerde her zaman izleyebilir ve son derece kaliteli şekilde zaman  geçirip, film keyfi yaşayabilirsiniz.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları

Oldukça farklı ve aynı zamanda değişik olan bir film aradığınız zaman Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları sizlere her anlamda yeterli olacak olan bir filmdir. Konusu ve filmin içeriği hakkında da hemen bilgi vermek isteriz. Filmin aynı zamanda başrollerinde Eva Green ve Samuel L. Jackson gibi son derece deneyimli oyuncuların olduğunu hemen belirtmek isteriz. Aynı zamanda Judi Dench de yine bu filmde yer alıyor. Filmin aynı zamanda Tim Burton’ın dilimize çevrilen hali ile, Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları olarak bilinen ve de orijinal adı Miss Peregrine's Home for Peculiar Children filmi sizlere fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Bu yüzden de keyif almanız ve son derece eğlenceli zaman geçirmeni mümkün olacaktır. Oldukça uzun olan bir zamandan bu yana vizyona girmesi beklenen bu film aynı zamanda başlangıçta sizlere tam bir Burton film dedirtebilir! Ancak filmin ilerleyen dakikalarında Burton bu fantastik olan filminde, diğer filmlerinden farklı olarak gerçeklik algısı ile oldukça oynamış durumdadır. Bunların yanında ise kendi film yapma konusunda önceki çalışmalarının üstüne ise yeni bir olay eklememiş durumdadır. Çünkü Burton’ın bundan önceki filmlerinde seyirci her zaman için kendini oldukça fantastik bir dünyanın içinde bulurdur. Ama bu filmde Burton fantastik bir zaman diliminde geçen bir hikayenden bahsetmiştir. Yine de son derece eğlenceli olduğundan emin olabilirsiniz.

Train to Busan

Birçok kişi için her zaman korku ve de gerilim tarzında olan filmler ilgi ile takip edilen filmler arasında yer alır. İşte bunların arasında yer alan Train to Busan filmi de aynen bu şekilde olan bir filmdir. Henüz vizyona girmemiş olan ve 21 Temmuz 2017 tarihinde vizyonda olacak olan bir film olduğunu da hemen belirtmek isteriz. Film bunların yanında yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Güney Kore yapımı olan bu film ile aslında korku dolu olan zamanları yaşamak mümkün olacaktır. Sizlerde her zaman için takip edebilir ve bu filmi izleyebilirsiniz. Merakla beklenmekte olan filmler arasında yer aldığını da hemen yazmak isteriz. Filmin konusu hakkında da son derece yıkıcı ve hatta zarar veren bir zombi virüsünün, Güney Kore’yi etkisi altına aldığını göreceksiniz. İşte bu sırada Seul’den tren ile Busan’a gitmekte olan yolcular tek kelime ile hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir. Konunun kısa özetini bu olduğunu belirtmek isteriz. Filmde senarist ve yönetmeni aynı kişi olup ismi de Sang-ho Yeon’dur. Film bir yandan da dünya tanıtımını 2016 Cannes Film Festival'inde yapmış olan filmler arasında yer alıyor. Özellikle de bakıldığı zaman uzak doğu ülkelerinde merakla beklenmekte olan filmler arasında yer aldığını da hemen belirtmek isteriz. Kaliteli ve bir yandan da özel bir korku filmi seçmek isterseniz bu film yeterli olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü