AYDIN

Tümü

ADÜ'den Uluslarası Arenada Büyük Başarı

17.12.2015 (1 Yil, 8 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesinin ortak dergisi olan Meandros Medical and Dental Journal uluslar arası bir indeks olan DOAJ(Directory of Open Access Journals)’a girmeyi başardı.

 Konu ile ilgili ADÜ Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinden yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi;


Meandros Medical and Dental Journal;  Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültelerinin bağımsız, önyargısız, açık erişimli ve çift-kör hakemlik ilkelerine uygun bilimsel yayın organıdır. Dergi, 2000 yılından beri düzenli yayın çıkarmaktadır. Meandros Medical and Dental Journal'ın hedefi; tıbbın ve diş hekimliğinin değişik disiplinlerinde yapılmış, özgün ve bilime katkı sağlayan deneysel ve klinik araştırmalar, olgu sunumları, son gelişmeleri yansıtan derlemeler, dergide yayınlanan yazılarla ilgili editöre mektuplar ve uzman görüşlerini içeren editöryel yazılar yayınlamaktır.

 

Derginin hedef kitlesi, tıp ve diş hekimliği akademisyenleri, uzmanları ve uzmanlık öğrencileridir. Yayına başladığından bu yana ilk kez uluslar arası bir indekse giren dergimize meandrosmedicaljournal.org  adresinden makalelerin tam metinlerine ulaşabilirsiniz. Bu başarıda özellikle özveri ile çalışan tüm editörlerin emeği oldukça büyüktür. Desteklerini esirgemeyen Rektörlük, Dekanlık, ve Başhekimlik yöneticilerine çok minnettarız. Ayrıca yazılarını dergimize gönderen yazarlara da teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü